2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Solrød Strand. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Solrød Strand er der omkring Troldmands Allé kommet to spændende boliger til salg. På Troldmands Allé 145 finder vi en villa med et samlet boligareal på 125 kvadratmeter.
Villaen er indrettet med 5 værelser. Grunden er relativt kompakt med sit areal på 253 kvadratmeter, og prisen er sat til 5.595.000 DKK.
På den samme allé, nærmere bestemt Troldmands Allé 20, er der en ejerlejlighed. Denne ejerlejlighed spreder sig over 86 kvadratmeter og indeholder 3 værelser.
Det bemærkelsesværdige er lejlighedens store grundareal på hele 4653 kvadratmeter. Prisen for denne ejerlejlighed er fastsat til 3.895.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.