2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Solrød Strand. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Solrød Strand er to nye boliger kommet til salg. Først er der villaen på Vestre Strandvej 9, som tilbyder et rummeligt hjem med 128 kvadratmeter fordelt på 6 rum.
Denne villa er beliggende på en grund på 513 kvadratmeter og er udbudt til en pris af 5.795.000 DKK.
En anden ny mulighed i området er villaen på Nøddehaven 29. Dette hus er lidt mindre med sine 72 kvadratmeter og 3 rum, men beliggende på en større grund på 800 kvadratmeter.
Denne villa er opført til en pris på 4.895.000 DKK. Begge boliger tilbyder unikke muligheder i det attraktive område Solrød Strand.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.