6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Solrød Strand. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
To nye attraktive boliger er sat til salg i Solrød Strand. Første ejendom er en villa på Lærkevej 12. Denne rummelige bolig på 180 kvadratmeter fordelt på 5 værelser er ideel for en familie.
Lærkevej-villaen har et grundareal på 591 kvadratmeter, hvilket giver god plads til udendørs aktiviteter. Med en pris på 7.645.000 kr. tilbyder ejendommen en moderne og komfortabel ramme.
Den anden bolig på Æblehaven 9 er også en villa. Med sine 148 kvadratmeter og 5 værelser passer denne villa fint til både par og mindre familier.
Æblehavens villa har et større grundareal på 800 kvadratmeter, hvilket giver rig mulighed for en flot have. Ejendommens pris er sat til 6.250.000 kr., hvilket reflekterer de gode udendørs faciliteter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.